Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 52422

Zakres usług

 • Gazetki reklamowe

  Gazetka reklamowa to „druk służący celom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Odbiorca gazetki ma możliwość wielokrotnego korzystania z gazetki reklamowej, a w kontaktach z nadawcą ma prawo powoływać się na dane, które są w niej zawarte.

 • Ulotki wyborcze

  Materiały wyborcze, takie jak ulotki, plakaty i gazetki, są niezbędnym elementem skutecznej kampanii wyborczej niezależnie od tego, czy kandydujemy do Parlamentu Europejskiego, Sejmu lub Senatu RP, czy do lokalnego samorządu. Ich podstawową zaletą jest możliwość pełnego panowania nad treścią przekazu – to kandydat i jego sztab decydują o formie i treści każdego z materiałów oraz o sposobach dotarcia z nimi do wyborców.

 • Kolportaż ulotek

  Kolportaż bezadresowy ulotek, to najpopularniejsza i najbardziej skuteczna forma marketingu bezpośredniego. Specjalizujemy się w organizacji kolportażu, polegającego na dostarczaniu rożnego rodzaju ulotek, broszur, katalogów, gazetek, próbek do wszystkich gospodarstw domowych na wybranym obszarze do skrzynek pocztowych tzw. Euro.

 • Kontrola

  W celu zapewnienia najwyższej jakości usług opracowaliśmy zestaw procedur kontrolnych. Procedury te stosujemy przy wykonywaniu każdego zlecenia i wobec wszystkich pracujących dla nas kolporterów. Przyjęliśmy zasadę, że każdy kolporter jest odpowiedzialny za wykonaną pracę. Dla weryfikacji pracy kolporterów stosujemy procedury kontroli wewnętrznej czyli przeprowadzanej przez naszych pracowników.

 • Reklama mobilna

  Pierwszy kontakt z reklamą lub produktem jest kluczowy. Dzieje się tak, ponieważ ludzie są wzrokowcami. Jeśli pokazujesz swoim klientom to co chcesz im zaoferować, zwiększasz zainteresowanie i szanse na zakup. Gdy robisz to profesjonalnie, subtelnie, w dobrej kolorystyce i odpowiednim formacie, zainteresowanie Twoich klientów wzrasta jeszcze bardziej.

 • Hostessy – Rozdawanie ulotek

  Współpracujemy z hostessami i hostami na terenie całej Polski. Dlatego możemy zapewnić profesjonalną obsługę różnego rodzaju imprez, targów, eventów, akcji promocyjnych, prywatnych konferencji, imprez VIP, degustacji, rozdawania ulotek wszędzie tam, gdzie klient nas potrzebuje.

 • Poligrafia

  Na początku jest pomysł, później wykonanie dobrego projektu, który zwróci masową uwagę, a następnie mnóstwo zasad i wytycznych, które wpływają na sukces.  Działamy tak, aby nasz klient był zadowolony, że jego oferta nagle stała się pożądana. Projekt można dostarczyć nam osobiście, mailowo lub przez ftp.