Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 50437

Reklama mobilna

Zakres usług » Reklama mobilna

Reklama mobilna
Reklama mobilna to sposób na przyciągnięcie uwagi zarówno przechodniów, jak i kierowców. Jeśli pokazujesz swoim odbiorcom to co chcesz im zaoferować, zwiększasz zainteresowanie i szanse na zakup. Gdy robisz to profesjonalnie, subtelnie, w dobrej kolorystyce i odpowiednim formacie, zainteresowanie Twoich klientów wzrasta jeszcze bardziej.
Mobile reklamowe, czyli pojazdy z przyczepami reklamowymi oraz rowery to idealny sposób na przedstawienie oferty swojej firmy, zaprezentowanie swojego logo i zdobycie nowych klientów.

Przyczepy reklamowe wyposażone są w dwie duże tablice, które razem posiadają 24m2 powierzchni przeznaczonej na reklamę. Można na nich umieścić niemal każdą grafikę. Zachęcamy więc do wyboru tego atrakcyjnego rozwiązania i wyjścia ze swoją ofertą do klientów.


Zalety reklamy mobilnej

Reklama mobilna może dotrzeć do każdego miejsca, które jest ważne dla klienta i jego strategii pozyskiwania klientów.
Najlepiej sprawdza się na zatłoczonych ulicach miast, gdzie jej skuteczność jest o wiele wyższa niż tradycyjnych nośników reklamowych.
Trasę przejazdu wybiera Klient
Reklama mobilna może być zastosowana razem z nagłośnieniem
Nowe możliwości dotarcia do potencjalnego Klienta
Możliwość zmiany treści reklamy.
Krótki czas przygotowania reklamy oraz realizacji zlecenia.
Niewielkie koszty dotarcia do odbiorców.
Efektywny sposób na osiągnięcie przewagi nad konkurencją.
Mniejsze koszty w porównaniu do reklamy w tradycyjnych mediach.
Reklama mobilna to doskonałe uzupełnienie kampanii prowadzonej za pośrednictwem innych mediów


Klient jest wzrokowcem

Rzadko zdarza się, aby ktoś kupował w ciemno. Zobaczmy, że nawet usługi takie jak fryzjerstwo, usługi kosmetyczne czy remonty domowe, pokazują nam wizualizacje. Klient może zobaczyć co otrzyma w rzeczywistości. Widzi to w ułamku sekundy i właśnie od tego zależy czy zainteresuje się ofertą.


Nasza propozycja dla Ciebie

Oferujemy naszym klientom kolorową reklamę wielkoformatową. Nie chodzi jednak o banery reklamowe, a o znacznie ciekawszą i bardziej mobilną formę reklamy.


Formy reklamy mobilnej

Przyczepy reklamowe - Twoja reklama jeździ po dużej powierzchni miasta. Jej trasa jest ściśle zaplanowana, dostosowana do miejsc w których przebywa dana grupa docelowa. Jej największym plusem jest ogromny zasięg i dostęp do klienta, ponieważ takiej reklamy nie da się nie zauważyć. Ponadto mamy pewność, że nie zostanie zerwana, wrzucona do kosza lub w jakikolwiek inny sposób pominięta, a przyczepy reklamowe zawsze przykuwają dużą uwagę. Przyczepy są ciągniete przez samochody.
Ekspozycje stałe - mówimy tutaj o przyczepie stacjonarnej, ustawionej w najbardziej ruchliwych miejscach miasta, jak skrzyżowania, parkingi przy centrach handlowych.

Reklama mobilna : MaketingiDystrybucja.pl