Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 53080

O nas

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku jako jedna z wielu firm lokalnych działających na terenie woj. Mazowieckiego. Wiele lat pracy dało nam bogate doświadczenia, które zaowocowały bardzo skutecznym i dobrym kolportażem.

Dopiero w 2011roku została zarejestrowana jako Marketing i Dystrybucja.


Dlaczego?

W 2011 roku z kilkoma innymi firmami działającymi na terenie kraju podpisaliśmy porozumienie w sprawie współpracy ogólnopolskiej, aby móc konkurować z największymi firmami. Spotykamy się w zależności od potrzeb, aby omówić sprawy bieżące lub plan działania na kolejny miesiąc.


Co jest atutem naszego Konsorcjum?

W zależności od tego z którego województwa jest nasz Klient, na spotkanie zgłasza się osoba działająca i pracująca w danym województwie.  


Co to daje?

Bezpośrednie odpowiedzi na pytania Klienta dotyczące np. możliwości dostępu na wybrane rejony, podpowiedź gdzie najkorzystniej będzie przeprowadzić kolportaż tak, aby Klient miał największy możliwy odzew.


Dlaczego wybrać akurat nas?

Sami zajmujemy się kolportażem na rynkach lokalnych, dlatego mamy pełną kontrolę nad każdą akcją reklamową.

Nasz zgrany zespół generuje minimalne koszty komunikacji i transportu, a co za tym idzie – atrakcyjne ceny dla klienta.

Przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę dotarcia, ponieważ mamy bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem w terenie.

Nasze struktury budowane przez kilkanaście lat, są odpowiednio  rozwinięte do obsługi całej Polski. Znamy trendy regionalne, demografię i miejsca w których jest dana grupa docelowa. Możemy trafić zarówno do młodzieży, jak i osób starszych, kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kontrolujemy i raportujemy nasze działania, a także umożliwiamy kontrolę klientom. Dbamy o odpowiednią jakość co widać już po pierwszych akcjach reklamowych. Obroty ze sprzedaży promowanych przez nas rzeczy realnie wzrastają.

Każdy z nas na terenie swoich województw wykonuje wiele zleceń dla większych bądź mniejszych firm.

Model naszego działania jest jednak wszędzie taki sam.


Posiadamy własne samochody z koordynatorem grupy, który odpowiada za dany rejon oraz grupę roznoszącą ulotki, kontroluje czy ulotki trafiają do skrzynek. Dzięki temu mamy bardzo wysoką skuteczność.

Nie współpracujemy z podwykonawcami!!!


Jeśli jesteś zainteresowany kampanią lokalną lub ogól polską to nasza firma świetnie do tego się nadaje.
Skontaktuj się z nami